Podaj email i odbierz dostęp do medytacji

.
Terapia ifs

Medytacja IFS – odkryj drogę do swojego prawdziwego JA

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z IFS, medytacje prowadzone mogą być Twoim pierwszym spotkaniem z tym modelem. Dzięki takiej medytacji możesz połączyć się ze sobą i poznać różne części Twojej wewnętrznej rodziny. Rozpoczniesz piękny proces zrozumienia i uzdrowienia twojego wewnętrznego systemu.

Jeśli zaś już jesteś w terapii IFS, to zapewne znasz te święte momenty odciążenia, podczas których części puszczają ciężary, które noszą od tak dawna i następuje zmiana.

Te piękne momenty dają nam siłę, by kontynuować terapię i nadzieję na uzdrowienie. I jednocześnie są dopiero początkiem podróży. Równie istotna jest integracja, która może się dokonać dzięki naszej wytrwałości i wewnętrznemu zaangażowaniu.

 

 

To właśnie dzięki codziennej praktyce kontaktu z częściami możesz ugruntować się w swojej drodze do siebie. Instytut IFS zaleca spotykanie się z odciążonymi częściami przez 30 aby utrwalić nowe szlaki neuronalne.

Ja zapraszam Cię do codziennej praktyki, tak aby stała się ona nieodłączną częścią Ciebie, przez całe życie…

medytacje ifs

Ciesz się podarunkiem

Słuchaj nagrania dźwiękowego z medytacją IFS pogłębiającą Twój kontakt z częściami, która jeśli będzie regularnie stosowane w codziennym życiu, przyniesie Ci więcej wewnętrznego spokoju, zaufania do siebie i lekkości.

Możesz też  przekazać je osobie, której może służyć. Jeśli skorzystasz z tej możliwości – dołącz, proszę odnośnik do mnie: martabielicka.pl