To na siebie od zawsze czekasz...
umów się na spotkanie ze sobą

Czy masz już dość szukania na zewnątrz akceptacji, uznania, miłości? Tęsknisz za poczuciem, że jesteś w porządku taki jaki jesteś? Taka jaka jesteś?

A może rozrywają Cię konflikty wewnętrzne, powodując nieustanne napięcie?  Zastanawiasz się jak to zrobić by wreszcie poczuć wewnętrzny spokój i harmonię?

Z czymkolwiek się mierzysz – dzięki głębokiej pracy w modelu terapii IFS (System Wewnętrznej Rodziny) pomogę Ci skierować na to Twoje wewnętrzne światło i przywrócić w twoim życiu harmonię, byś w końcu zaświecił jak diament, którym od zawsze jesteś. 

Marta Bielicka

Czy wiesz, że

Masz w sobie światło?

Czy wiesz, że nie jesteś tym, co wmawiają Ci Twoje wewnętrzne głosy? Nie jesteś swoim doświadczeniem, swoimi uczuciami, swoimi krytycznymi myślami.

Jesteś czymś zdecydowanie silniejszym, potężniejszym i piękniejszym. Jesteś sumą swoich subosobowości i jednocześnie czymś, co jest ponad tym. 

Tak jak diament, który po polerowaniu pokazuje cały swój blask, i Ty możesz uleczyć się, aby by osiągnąć wewnętrzną wolność, poczucie spokoju i odwagę do realizacji swoich najgłębszych marzeń i najważniejszych wartości.

Mogę Ci w tym pomóc.

 

w drodze do pełni i harmonii

Jak pracuję?

Sesje IFS

Indywidualne sesje terapii IFS (System Wewnętrznej Rodziny) wzbogacone elementami NVC (Nonviolent communication) to moment na Twoje spotkanie ze sobą, w którym towarzyszę Ci i kiedy trzeba, przewodzę w drodze do prawdziwego Ciebie. 

Warsztaty

Prowadzę warsztaty wprowadzające do modelu IFS, warsztaty z komunikacji opartej o uczucia i potrzeby, inspirowane Porozumieniem bez Przemocy (NVC), oraz z szeroko pojętego rozwoju osobistego. Więcej informacji o warsztatach: www.stacjaempatia.pl 

Wyjazdy

Organizuję wyjazdy, podczas których razem z innymi kobietami słuchamy siebie, odkrywamy nasze wewnętrzne światy i nasze wewnętrzne światło i karmimy się nawzajem mocą siły grupowej i kobiecego wsparcia. 

 

Jak mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci odnaleźć drogę do Twojej Esencji, Twojego prawdziwego JA.  Zapraszam Cię do odkrycia, kim naprawdę jesteś i pogłębiania więzi ze sobą.

Pomogę Ci zmienić wzorce, które obecnie powodują cierpienie w Twoim życiu na takie, które będą Ci sprzyjać. 

Razem otoczymy głęboką i pełną miłości obecnością części, z którymi się zmagasz - a to pozwoli ujawnić ścieżkę do uwolnienia się od ich ciężarów.

Po kolei, w Twoim tempie, odkrywać będziemy i uzdrawiać części Ciebie, które potrzebują uwagi i akceptacji.

Łagodnie, z czułością i ciepłem, odciążymy je z ograniczających je przekonań, z trudnych emocji w których utknęły.

Tak, abyś wreszcie poczuł/a to, co zawsze było w Tobie: spokój, połączenie, odwagę i miłość. Byś zaświecił/a swoim światłem.

indywidualna Terapia IFS

W praktyce:

w

Wstępna konsultacja

Podczas pierwszej rozmowy (online lub w zaciszu gabinetu w Gdyni) słucham Twojej historii i razem ustalamy jak najlepiej mogę Ci pomóc. Zanurzamy się wspólnie do Twojego wnętrza i robimy Twoją pierwszą mapę części zgodnie z modelem IFS. 

Praca z częściami

Podczas ustalonych spotkań spotykamy się z częściami które potrzebują Twojej uwagi: wewnętrzny krytyk, perfekcjonista, zajadacz stresu czy zalęknione dziecko... wszystkie je otulamy miłością i pozwalamy im puścić ciężary, które noszą od tak dawna.

[

Jesteś całością

Nasza praca dobiega końca. Odkrywasz swoje światło i przyświeca ono wszystkim częściom, które masz w sobie. Masz w sobie spokój. Odwagę. Miłość. Kreatywność. Lekkość. Twoje części wspierają Cię w realizacji Twoich marzeń a Ty wiesz jak opiekować się nimi gdy jest im trudno.

 

Spokój, Harmonia, Miłość

To wszystko może stać się Twoją codziennością.

Razem stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz w pełni utulić odcięte, zapomniane i wygnane części siebie. To jest podróż uzdrawiająca od traumy z dzieciństwa w kierunku pełnego i świadomego życia.

 

 

 

konferencje – warsztaty – prelekcje

Współpraca

Chcesz, abym wystąpiła na wydarzeniu organizowanym przez Ciebie lub Twoją firmę? Zapraszam Cię do współpracy. Prowadzenie warsztatów, prelekcji i tworzenie przestrzeni dla innych, dzięki której mogą połączyć się ze swoim wewnętrznym głosem, jest moją absolutną pasją.  Dotychczas zaufali mi: 

O mnie

Nazywam się Marta Bielicka i jestem Certyfikowaną terapeutką IFS, psychotraumatolożką,  międzynarodową trenerką i założycielką ośrodka terapii i rozwoju „Przestrzeń”.

Moja moc to wspieranie ludzi w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju, harmonii i miłości do siebie samych - i z tego miejsca sięgania po najdziksze marzenia.

Chcę tworzyć świat, w którym każdy człowiek może uwolnić się od traumy z dzieciństwa i niewspierających przekonań. Pragnę, aby każdy mógł odnaleźć swoją moc i realizować pełnię swojego potencjału.

Ważne jest dla mnie również wspieranie początkujących terapeutów w rozwoju i wychodzeniu do świata, abyśmy razem mogli wprowadzać pozytywne zmiany w życie ludzi. 

 

To na siebie od zawsze czekasz
Umów się na sesję