4 miesięczny głęboki proces autoterapii IFS

Self

healing

Dla świadomych kobiet, które są gotowe rozpocząć czułą podróż do źródła miłości, pewności, odwagi… po uzdrowienie każdej swojej części – od środka.   

Wyobraź sobie przez chwilę, że…

  Jesteś w pełnej harmonii ze sobą i odzwierciedla to Twoje samopoczucie psychiczne i emocjonalne

 Z pewnością i czułością opiekujesz wszystkie, nawet najtrudniejsze części siebie, takie jak krytyk wewnętrzny czy perfekcjonistka, a one miękną i łagodnieją w kontakcie z Tobą

 Masz pełne zaufanie do swojej zdolności do pozostania w centrum i pewnie przewodzisz swojemu wewnętrznemu Systemowi – prosto z serca, duszy, z twojego JA.

Ufasz sobie i z miejsca wewnętrznego zaufania i pewności podejmujesz decyzje: mówisz jasne NIE i odważne TAK.

 Wierzysz, WIESZ, że wszystko jest z tobą Ok, a nawet – że jesteś w pełni wystarczająca, taka jaka jesteś.

Kiedy coś Cię striggeruje – znasz jasny proces, dzięki któremu wiesz, jak wrócić do swojej esencji, spokoju, pewności

A w dodatku….

  Jesteś otoczona grupą silnych, świadomych kobiet, które tak jak Ty kochają siebie i potrafią być dla Ciebie wsparciem  na Twojej ścieżce

 

Specjalnie dla Ciebie i kobiet takich jak Ty, wrażliwych, głęboko czujących, zanurzonych w rozwoju osobistym i duchowym stworzyłam program  „Self Healing” oparty o rewolucyjny model autoterapii IFS.

Podczas tego głębokiego, czułego, wspólnego procesu zdradzę Ci skuteczną metodę krok po kroku, jak nawigować przez życie z odwagą, jasnością i pewnością siebie, w pełnym połączeniu z Twoją esencją – Twoim Self.

 – Jak osiągnąć równowagę i harmonię, zachowując autentyczność. 

– Jak zaakceptować i otoczyć miłością te aspekty siebie, których do tej pory być może się wstydziłaś lub wypierałaś…

– A także jak uleczyć wewnętrzne rany, będące przyczyną niechcianych zachowań i utrzymującego się uczucia wstydu i bezwartościowości.  

I wreszcie pokochać siebie prawdziwie. 

✦  To jest powrót do Siebie ✦ 

✦  To jest powrót do domu ✦ 

 

Tysiące sesji z klientkami pokazały mi, że to jest możliwe. I Ty możesz dołączyć do nas i poznać proces pozwalający żyć życiem pełnym lekkości, akceptacji siebie, odwagi do sięgania po najskrytsze marzenia ...

...nawet jeśli próbowałaś już mnóstwo razy i zawsze wracałaś „do starego schematu”, autokrytyki i zwątpienia w siebie.

Skąd masz wiedzieć, że ten program jest dla Ciebie?

Pragniesz doświadczać więcej chwil spokoju i połączenia ze swoją esencją na co dzień zamiast intensywnej emocjonalnej huśtawki i gonitwy myśli.

Mimo długiej pracy nad sobą, wciąż zdarza się, że odzywa się w Tobie wewnętrzny krytyk. Chcesz zamienić ten krytyczny głos na czułe wsparcie wewnętrznej opiekunki.

Wiesz, że rozwój osobisty i uzdrowienie to nie wzięcie udziału w jednych warsztatch, ale długi proces bycia przy sobie. Być może szukałaś pomocy w terapii, duchowości, coachingu…  Głęboko w sercu wierzysz, że nadal gdzieś tam jest metoda, która da Ci ukojenie i  zaprowadzi Cię do pełnej miłości do siebie. 

Jesteś wrażliwą kobietą ze wciąż żywymi marzeniami i jesteś gotowa uwolnić się od ograniczających historii, uwarunkowanych zachowań i sabotujących Cię wzorców, puścić osobiste i rodowe ciężary…

Jesteś oddana swojemu rozwojowi i wiesz, że musisz wyjść ze strefy komfortu, aby to się stało. I choć boisz się, może nawet drżysz na myśl o czekającej Cię podróży – to wiesz, że to jest moment, aby pomóc tym częściom, aby ich lęk przestał Cię ograniczać. 

Jeśli pomyślałaś „To o mnie” przy którymkolwiek z powyższych stwierdzeń, to Self-healing został stworzony dla Ciebie.

Potrzebujesz jasnego frameworku i czułej przewodniczki. 

„Polecam pracę z Martą, korzystanie z jej umiejętności, z bezpiecznej, empatycznej przestrzeni, którą buduje podczas warsztatów. Całą sobą. Podejrzewam, że Marta jest stworzona do pomagania, do nauczania, do bycia terapeutą – po prostu ;)”

Kasia Barylak, praktyk IFS

Twój skuteczny framework: IFS

IFS (Internal Family Systems) jest prawdopodobnie najpotężniejszą, najskuteczniejszą i najbardziej praktyczną metodą uzdrawiania swoich własnych zranień.

Siła IFS leży w tym, że jest jednocześnie opartym na dowodach modelem terapeutycznym i potężną praktyką duchową.

Jego głównym założeniem jest to, że mamy w sobie wiele osobowości lub „części” i że wszystkie części nas są zasadniczo dobre (nawet, a zwłaszcza te, których nienawidzimy i których chcemy się pozbyć, jak nasz Wewnętrzny Krytyk!).

Nasze części mogą obejmować myśli, emocje, przekonania, zachowania, a także różne odczucia i objawy cielesne.

IFS działa więc holistycznie, na poziomie ciała, emocji, umysłu i ducha.

Dając nam jasną, czułą i skuteczną ścieżkę do uzdrowienia tych części siebie, które mogą stać się ekstremalne i przytłaczające – abyś mogła częściej uzyskiwać dostęp do swojego spokojnego, mądrego centrum – Self.

I z tego miejsca: spokoju, klarowności, odwagi i pewności –  kierować swoim życiem.

 

Twoja przewodniczka – Marta Bielicka

 

Jestem psychotramatolożką, międzynarodową trenerką, właścicielką ośrodka terapeutyczno-szkoleniowego PRZESTRZEŃ i certyfikowaną terapeutką IFS.

Regularnie współpracuję z IFS Institute i ich oficjalnymi partnerami jak Life Architect, Psychology Korea, IFS Israeli Institute, IFS Association France wprowadzając terapeutów w świat terapii IFS.

Jestem ogromnie dumna z tego, że miałam przywilej uczyć modelu IFS terapeutów ze Stanów Zjednoczonych, Korei, Singapuru, Australii, Nowej Zelandii, Tajlandii, Japonii, Francji, Wielkiej Brytanii, Izraela i innych zakątków świata.

Dziś bardzo czuję, że misją mojego serca jest wyjęcie IFSu poza gabinety profesjonalistów i ofiarowanie tego cudownego narzędzia autoterapii… TOBIE.

Tobie, jeśli, tak jak ja kiedyś, chcesz odzyskać poczucie sprawczości, i połączyć się z pełnią swojej mocy.

Tobie, jeśli czujesz, że trudna przeszłość hamuje twoją autentyczność – abyś w końcu w pełni wyrażała siebie i swoje potrzeby. 

Tobie, jeśli chcesz wreszcie w pełni pokochać  siebie i zacząć żyć z odwagą i pasją!

Ta metoda zmieniła moje życie…

Kilkanaście lat temu „miałam wszystko” – piękny dom na Lazurowym Wybrzeżu, prestiżową pracę HR Managera w międzynarodowej firmie i spełnione marzenie o macierzyństwie. Wydawało się, że jestem na szczycie sukcesu…

…a w środku czułam pustkę i brak.

W moim życiu brakowało głębszego poczucia sensu i miłości do siebie. Tkwiłam w wiecznym kole samokrytyki, z którego nie potrafiłam wydostać się ani dzięki pozytywnym afirmacjom, ani klasycznej terapii. 

Dopiero odkrycie IFS pozwoliło mi zaakceptować, ukochać i uzdrowić najtrudniejsze części mnie, niosące nieprzyjemne emocje, niesprzyjające przekonania, a także ślady zapisane w moim układzie nerwowym, które nie pozwalały mi na poczucie pełni radości życia.

Dzięki IFS nauczyłam się też, że proces wracania do mojej esencji może być piękny, czuły i wcale nie musi być męczący.

I najważniejsze –  że cokolwiek się nie wydarzy – zawsze mogę wracać na szlak z powrotem do spokojnej, otwartej, kochającej siebie (nawet w najtrudniejszych i najbardziej zagmatwanych czasach).

Dziś wysyłam to zaproszenie dla Ciebie. Skorzystaj z mojego osobistego doświadczenia i zdobywanego latami najlepszego międzynarodowego wykształcenia. Chwyć mnie za rękę. Krok po kroku zaprowadzę Cię do Twojego czułego, akceptującego i odważnego SELF.

Polecam pracę z Martą, jako otwierającą oczy i serce i zmieniającą życie.

J.O, klientka

Posłuchaj, co o mnie mówią bliskie mi kobiety:

Anna Zin

praktyk terapii IFS

…to czego mam absolutną pewność, to, że jeśli zdecydujesz się na proces terapeutyczny z Martą, to na pewno doświadczysz ogromu miłości, współczucia, jasność, przestrzeni dla siebie i swoich części (…)  i na pewno się mnóstwo nauczysz. Polecam całym swoim sercem”.

Ewa Stradomska

praktyk terapii IFS

Marty obecność (…) jest tak czuła, delikatna, mi oddana, że jest jak światło które mi towarzyszy w spotkaniu z moimi wewnętrznymi częściami….

Wyobraź sobie przez chwilę…

… jak inne może być Twoje życie za kilka miesięcy, jeśli weźmiesz udział w tym kursie…

Jakby wyglądał Twój dzień, gdybyś nawigowała sobą z miejsca spokojnego, odważnego Self zamiast z reaktywnych, zawstydzających Cię dziecięcych części?

Na co odważyłabyś się, wiedząc, że znasz jasną drogę powrotu do siebie nawet przy największych życiowych trudnościach? 

 

„Jedyne czego w życiu żałuję… to że nie poznałam IFS wcześniej.”

Marysia, Coach transformacyjny

Co znajdziesz wewnątrz programu Self-healing?

Wiedza i zrozumienie

Zrozumiesz, jak działa twoja psychika i jak organizują się nasze części osobowości. Poznasz podstawy teoretyczne i neurobiologiczne pracy z częściami. Doświadczysz prowadzonej medytacji, aby pomóc Ci zidentyfikować i lepiej zrozumieć aspekty siebie, które są na czele tej podróży, w którą wyruszamy.

Esencja - Self

Odkryjesz swoje wewnętrzne piękno i światło, które jest twoją esencją. Dowiesz się, dlaczego kontakt z Self jest tak naprawdę kluczem w uzdrowieniu. Doświadczysz prowadzonej medytacji, która pomoże Ci ucieleśnić Twoje Self.

Uzdrowienie ran

Spotkasz się z młodymi, zranionymi częściami siebie, z czułością i troską.  Doświadczysz prowadzonej medytacji, aby połączyć się z młodą, delikatną, częścią siebie, która nosi w sobie głęboki rany i pomożesz jej puścić jej ból (w bezpieczny i delikatny sposób).

Samowspółczucie

Nauczysz się, jak nawiązywać głęboki, pełen miłości i współczucia kontakt ze swoimi najtrudniejszymi częściami. Zrozumiesz, dlaczego trudne zachowania, takie jak np. wewnętrzna krytyka czy kontrolowanie innych, mają sens i jak można sobie z tym pomóc. 

 

Uzdrawianie międzypokoleniowe

Dowiesz się, w jaki sposób trauma pokoleniowa wpływa na Twoje życie dzisiaj. W głębokiej medytacji oczyścisz pokoleniowe traumy, które odziedziczyłaś, przerwiesz cykl cierpienia w rodzie i odzyskasz wolność i sprawczość.

Praktyki i rytuały na codzień.

Dowiesz się jak na co dzień kultywować kontakt z częściami, aby te Ci służyły.  Poznasz konkretne narzędzia jak działać z miejsca dorosłego, spokojnego Self, a nie z emocjonalnych reakcji i zachowań małego dziecka.

Chcę być z Tobą szczera…

Wiesz, nie napiszę Ci, że wystarczy dołączyć do procesu  albo zmienić Twoje myśli, aby Twoje życie cudownie się zmieniło.

Jeśli szukasz magicznej pigułki na uzdrowienie, choć sama tak naprawdę nie jesteś gotowa zajrzeć do siebie, do środka – to nie jest program dla Ciebie.

Lata głębokiej pracy z ludźmi nauczyły mnie, że jest pewien typ kobiety, która inwestuje w programy takie jak Self healing – i to do takich kobiet adresuję mój program.

Ta kobieta w głębi duszy wie, że odkrywanie siebie w naszym ludzkim doświadczeniu jest nieustanną ewolucją i podróżą na całe życie. I  chce otrzymać mapę jak nawigować sobą w tej podróży. Wie, że pod wszystkimi uwarunkowaniami, przekonaniami, wstydem, bólem, zwątpieniem i niepokojem,  świeci w niej wewnętrzne światło, które chce wydostać się na zewnątrz.

I najważniejsze: ta kobieta jest gotowa wykonać pracęczasem trudną, czasem bolesną i głęboką, aby świecić swoim Wewnętrznym Światłem… Ona wie, że absolutnie WARTO, bo po drugiej stronie czeka na nią to, o czym zawsze marzyła. Jest gotowa sięgnąć po odpowiednie wsparcie i narzędzia, które ją tam zaprowadzą.

W programie Self-healing dostaniesz:  

6 spotkań na żywo na ZOOMie
„Zadania domowe” w formie pdfów - do pracy między spotkaniami
Roczny dostęp do nagrań medytacji do praktykowania pomiędzy spotkaniami na żywo
6 dni mentoringowych w aplikacji Voxer, podczas których wysyłam wiadomości głosowe z odpowiedziami na wszystko pytania dotyczące Twojej praktyki - jako bonus
Stały dostęp do wspierającej społeczności podobnych do Ciebie kobiet w tajnej grupie - jako bonus
Self-journal do pracy z częściami - jako bonus dostępny w przedsprzedaży

Najbliższa edycja: listopad 2023 - luty 2024

 Self healing to:

  skuteczne, sprawdzone narzędzia

  zrozumienie siebie i swojej psychiki

 czuła opieka doświadczonej przewodniczki i wspierające towarzyszenie innych kobiet

i przede wszystkim głęboko transformujące wewnętrzne doświadczenie.

Self-healing to nie jest kolejny kurs online. Jest to proces krok po kroku, wewnętrzny przepływ, który prowadzi cię do wykorzystania zdolności leczniczych twojego Self.

To proces wracania do siebie, który możesz powtarzać i pogłębiać do końca życia.

To Twój podarunek dla siebie samej.

 

Masz pytania?

 

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: marta@martabielicka.pl

Nie jestem pewna czy ten program jest dla mnie

Rozumiem te obawy. Nasze części ochronne często ciężko pracują, aby utrzymać status quo – nawet jeśli to, co nam znane, nam już dawno nie służy.  Zapraszam Cię do zamknięcia oczu i sprawdzenia w środku: czy gdzieś głęboko w Tobie jest, choćby delikatny, głos, który pragnie dołączyć i pozwolić się poprowadzić?

Po co formularz kontaktowy?

W przypadku tak głęboko transformującego programu, bardzo ważny jest dla mnie odpowiedni dobór uczestniczek.

Chcę zadbać o to, by zaakceptować do współpracy tylko gotowe na nią osoby.

Aplikacja więc służy zarówno mi – abym dobrze dobrała uczestniczki procesu i upewniła się, że maksymalnie skorzystacie na programie – jak i Tobie, abyś miała poczucie bezpieczeństwa. 

 

Czy spotkania odbywają się na żywo?

Wszystkie spotkania będą odbywać się na bezpłatnej platformie Zoom – stały link (taki sam dla każdego spotkania) znajdziesz w mailu po zakupie oraz na platformie z materiałami.

Czy spotkania będą nagrywane?

Tak – każdy warsztat w ramach programu będzie zapisany i dostępny dla Ciebie przez rok. Możesz wracać do nagrań wtedy, kiedy potrzebujesz i tak często, jak chcesz.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Za pośrednictwem naszego sklepu możesz skorzystać z płatności w 4 comiesięcznych ratach.

Jeśli potrzebujesz innej formy płatności ratalnej, możesz też skorzystać z rat bankowych, oferowanych przez Przelewy24. Aby to zrobić, po dodaniu wybranego pakietu do koszyka, wybierz płatności Przelewy24. Zostaniesz przekierowana do kolejnego okna – wybierz Limit P24NOW lub raty i płatności odroczone i postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie.

Czy wystawiasz faktury?

Tak – wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję Chcę otrzymać fakturę VAT i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.

Nie ma możliwości wystawienia faktury po dokonaniu zakupu.

Czy prowadzisz też sesje indywidualne 1 na 1?

Od 2 lat nie przyjęłam nikogo nowego na terapię, a moja lista rezerwowa pęka w szwach. Self-healing to obecnie najbliższy sposób (oprócz oficjalnych szkoleń IFSI, któremu partneruje), by być ze mną w tak bliskiej przestrzeni.