Dla świadomych kobiet, które chcą NAPRAWDĘ pokochać każdą część siebie. 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czy któreś z tych stwierdzeń brzmi znajomo?

$

Być może czytasz mnóstwo książek rozwojowych, uczestniczysz webinarach, chodzisz na warsztaty, ale bez względu na to, jak bardzo się starasz, twoje życie wciąż nie układa się tak, jak byś chciała i obwiniasz się za to.

$

Być może chcesz czegoś lepszego dla siebie, więc wciąż walczysz. Ze sobą, ze starymi schematami, z poczuciem zwątpienia w siebie. Lecz gdy tylko coś nie wyjdzie, to zaraz mówisz do siebie: „jesteś nikim”, „do niczego się nie nadajesz”. Ten okrutny wewnętrzny głos sprawia, że masz ochotę się poddać. 

$

Masz wrażenie że próbowałaś już wszystkiego. szukałaś pomocy w terapii, duchowości, coachingu. Obserwując rozwijające się koleżanki zastanawiasz się, jak to możliwe, że ty nadal tkwisz w miejscu. . Towarzyszy Ci poczucie rozdarcia i myśl, że już nigdy nikt Ci nie pomoże.

$

Czujesz że utknęłaś: we wciąż tych samych obszarach swojego życia, w swoim rozwoju osobistym. A także w bólu własnego serce.

Wyobraź sobie, że codziennie zasypiasz i budzisz się bez towarzyszącego Ci wstydu i  poczucia, że coś jest z Tobą nie tak…

 

Specjalnie dla Ciebie i kobiet takich jak Ty,  głęboko zanurzonych w rozwoju osobistym, które czasem mają wrażenie że utknęły, stworzyłam program  „Self Healing” oparty o rewolucyjny model autoterapii IFS. Podczas tego 6 tygodniowego programu zdradzę Ci skuteczną metodę krok po kroku, która pozwoliła wielu moim klientkom przejść od codziennej krytyki  i obwiniania się  do życia pełnego zrozumienia i łagodności dla siebie.  

Pokażę Ci jak dzięki metodzie IFS zaopiekować wewnętrzne części twojej osobowości z miękkością i czułością, uleczyć wewnętrzne rany będące przyczyną niechcianych zachowań i utrzymującego się uczucia wstydu i bezwartościowości.  

I wreszcie pokochać siebie prawdziwie. 

 

Kochana, wyobraź sobie teraz, że

możesz żyć życiem pozbawionym poczucia wstydu i wewnętrzego głosu, który krytykuje cię na każdym kroku …

...nawet jeśli próbowałaś już mnóstwo razy i zawsze wracałaś "do starego schematu"

...nawet jeśli nie masz już zaufania do tego, że ktoś może Ci pomóc

...nawet jeśli czujesz się przytłoczona i zrezygnowana i nie wiesz co jeszcze mogłabyś zrobić

...I w głębi duszy czujesz wstyd, że do tej pory nie byłaś w stanie “zrobić ze sobą porządku”

Widzę cię. Ja też tam byłam.

Wiem, jakie to  dezorientujące, frustrujące i bolesne….

Chcę Ci dziś powiedzieć, że wszystko, co do tej pory zrobiłaś, nie poszło na marne.

 To doprowadziło cię właśnie tutaj, do tej chwili.

Głęboko wierzę, że jeśli czytasz te słowa,

to znaczy, że  woła Ciebie głos, który wie,  że możesz:

 – Uwolnić się od codziennego lęku, wstydu i krytyki

– w końcu uwierzyć, że wszystko z Tobą ok 

– poczuć się naprawdę w pełni wystarczająca 

– pokochać siebie najbardziej na świecie

Nie musisz już sama zmagać się ze swoimi myślami… 

Potrzebujesz jasnego frameworku

i czułej przewodniczki 

 

 

 

 

 

 

 

Twój skuteczny framework: 

$

Co to jest Internal Family Systems?

IFS to oparty na dowodach model terapeutyczny i jednocześnie potężna praktyka duchowa. Jego głównym założeniem jest to, że mamy w sobie wiele osobowości lub „części” i że wszystkie części nas są zasadniczo dobre (nawet, a zwłaszcza te, których nienawidzimy i których chcemy się pozbyć, jak nasz Wewnętrzny Krytyk!).

Nasze części mogą obejmować myśli, emocje, przekonania, zachowania, a także różne odczucia i objawy cielesne. IFS pomaga nam odnosić się do tych aspektów nas samych tak, jakby były naszymi wewnętrznymi członkami rodziny i nawiązywać z nimi relacje. 

Na tej podstawie IFS oferuje jasną, dostępną ścieżkę do uzdrowienia tych części siebie, które mogą stać się ekstremalne i przytłaczające – abyś mogła częściej uzyskiwać dostęp do swojego spokojnego, mądrego centrum – Self. I z tego miejsca: spokoju, klarowności, odwagi i pewności –  kierować swoim życiem.

IFS stał się tak popularny (i potężny), że ludzie tacy jak Gabby Bernstein, Alanis Morissette, Gwyneth Paltrow, i tysiące innych ludzi na całym świeci otwarcie dzielą się tym, jak bardzo im pomógł.

Zapytaj teraz sama siebie: czy  jesteś gotowa, by IFS pomógł i Tobie?

 

Twoja przewodniczka:

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Nazywam się Marta Bielicka

jestem certyfikowaną terapeutką IFS, psychotramatolożką, trenerką i właścicielką ośrodka terapeutyczno-szkoleniowego PRZESTRZEŃ.

Misją mojego serca jest tworzenie bezpiecznej i otwartej przestrzeni do uzdrowienia najgłębszych ran i wyzwolenia światła, mocy i pełni potencjału w każdej z nas.

Obecnie najczęściej pomagam kobietom głęboko zanurzonym w rozwoju osobistym i duchowym odzyskać poczucie że są ok, takie jakie są i wyjść z poczucia utknięcia w życiu, które nie jest dla nich satysfakcjonujące.

 – kobietom które próbowały już medytacji, warsztatów rozwojowych lub były na klasycznej terapii ale dalej mierzą się ze wstydem lub poczuciem pustki w środku i OBWINIAJĄ SIĘ za to

 -kobietom, które czują, że utknęły w drodze do spełnionego życia i potrzebują łagodnej i czułej przewodniczki by wsparła je na tej drodze. 

– kobietom, które czują, że trudna przeszłość hamuje ich autentyczność 

-kobietom, które chcą wreszcie odpieprzyć się od siebie i zacząć żyć z odwagą i pasją.

Sama parę lat temu byłam w podobnym miejscu, zanim poznałam metodę IFS, dzięki której w łagodny i efektywny sposób pozbyłam się krytycznych myśli, wyszłam z poczucia utknięcia w życiu i zaczęłam nie tylko żyć, ale i  spełniać marzenia.

Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego stworzyłam ten program.

Te praktyki zmieniły moje życie.

Nauczyłam się na własnej skórze, że próba naprawienia samej siebie lub pójścia na wojnę z samą sobą po prostu nie działa. Dowiedziałem się, że sama medytacja albo mindulness nie sprawią, że moje problemamy znikną. Nie mogę też  zmusić mojego Wewnętrznego Krytyka, by zamilkł. A klasyczna terapia podczas której opowiadam o swoich traumach nawet nie zbliża się do uleczenia moich najgłębszych ran.

Teraz, w czterdziestym roku mojego życia, po ponad dekadzie głębokich podróży rozwojowych i psychologicznych oraz duchowych odkryć, nauczyłam się, jak sprawić, by wyjątkowa troska o siebie nie podlegała negocjacjom, pracować z tymi częściami siebie, które blokują mój potencjał a przede wszystkim, jak wytyczyć własny szlak z powrotem do spokojnej, otwartej, kochającej siebie (nawet w najtrudniejszych i najbardziej zagmatwanych czasach). 

Teraz wysyłam zaproszenie dla Ciebie:

 

Moja kochana, już najwyższy czas:

– wątpić w siebie i sabotować się

– krytykować się na każdym kroku 

– zaopiekować trudne  doświadczenia z przeszłości by już nie wpływały na twoje emocje, myśli i zachowanie.

Chwyć mnie za rękę.

Krok po kroku poprowadzę Cię do Twojego czułego, akceptującego i pełnego odwagi serca. Już czas. 

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu: „Self-healing.

6 tygodniowy program autoterapii IFS„?

Moduł 1: Jak działa twoja psychika? Poznaj swoją "wewnętrzną rodzinę".

Poznasz podstawowe założenia i cele IFS.
Zrozumiesz, jak według IFS działa twoja psychika i jak organizują się nasze części osobowości. Doświadczysz prowadzonej medytacji, aby pomóc ci zidentyfikować i lepiej zrozumieć aspekty siebie, które są na czele tej podróży, w którą wyruszamy. 

Moduł 2: Kim jesteś naprawdę? Poznaj Twoje prawdziwe Ja, Twoje Self.

Odkryjesz swoje wewnętrzne piękno i światło które jest twoją esencją. Dowiesz się dlaczego kontakt z Self jest tak naprawdę kluczem w uzdrowieniu. Doświadczysz prowadzonej medytacji, która pomoże Ci ucieleśnić twoje Self. 

Moduł 3: Pokochaj swoich strażników.

Rozpoznasz, dlaczego trudne zachowania, takie jak wewnętrzna krytyka i kontrolowanie innych, a także samookaleczenia, uzależnienia i zaburzenia odżywiania mają sens i jak można im pomóc. Zrozumiesz, dlaczego próba „naprawienia”, zignorowania, lub pokonania  tych części siebie tylko pogarsza sytuację.

Moduł 4. Jak uzdrowić wewnętrzne rany

Spotkasz się z młodymi, zranionymi częściami siebie, z czułością i troską. Zrozumienie, dlaczego obecne doświadczenia nie zmienią się, dopóki te młode części nie zostaną uzdrowione.
Doświadczenie prowadzonej medytacji, aby połączyć się ze zranioną częścią siebie (w bezpieczny i delikatny sposób).

Moduł 5: Nie zaczęło się od Ciebie - o ciężarach międzypokoleniowych.

W jaki sposób trauma pokoleniowa wpływa na twoje życie dzisiaj. Oczyścisz pokoleniowe traumy,  które odziedziczyłaś. 

Moduł 6: Self-healing na codzień.

Dowiesz się jak na codzień kultywować kontakt z częściami, aby  te Ci służyły.  Poznasz konkretne narzędzia jak działać z miejsca dorosłego, spokojnego Self  a nie z emocjonalnych reakcji i zachowań małego dziecka. 

Wyobraź sobie przez chwilę

jak inne może być Twoje życie za kilka miesięcy, jeśli weźmiesz udział w tym kursie.

Co byś czuła, gdybyś w pełni uwierzyła, że jesteś wartościowa?

Jakby wyglądał Twój dzień, gdybyś nawigowała sobą z miejsca spokojnego, odważnego Self zamiast z reaktywnych, zawstydzających Cię dziecięcych części?

Co byś czuła, gdybyś żyła w pełni swojego potencjału?

Wiem, że w głębi serca tęsknisz za tym, za czym tęsknimy my wszystkie:

pełnym miłości i akceptacji spojrzeniu na siebie.

Pomogę Ci je odnaleźć.   

wątpliwości?

Możesz się zastanawiać: czy to nie jest kolejny program motywacyjny, po którym nic się nie zmieni?

Wiesz, lata głebokiej pracy z ludźmi nauczyły mnie, że jest pewien typ kobiety, która inwestuje w programy takie jak Self healing.  

Ta kobieta w głębi duszy WIE, że pod wszystkimi uwarunkowaniami, przekonaniami, wstydem, bólem, zwątpieniem i niepokojem,  świeci w niej wewnętrzne światło, które chce wydostać się na zewnątrz..

Ta kobieta ma dość programów, które nią kierują i chce przerwać odtwarzanie zapętlonej w jej umyśle historii pt: „Nie stać mnie na to”, „To u mnie nie zadziała” lub „Nie mam na to czasu” .

Jest gotowa wykonać pracę – czasem trudną, czasem bolesną, i głęboką -aby świecić swoim Wewnętrznym Światłem.

Zapraszam Cię teraz abyś odpowiedziała sobie na to pytanie: 

Czy jesteś gotowa, aby być tą kobietą?

BONUSY

W tej edycji przygotowałam dla Ciebie coś ekstra!

Jeżeli teraz dołączysz do programu to otrzymasz w prezencie bonusy o wartości 700 zł (albo na przykład, te bonusy będą dla Ciebie dostępne jeżeli kupisz pakiet VIP)

BONUS 1: Self-journal : dziennik Twojej drogi do siebie

DOWIESZ SIĘ:

ABy twoarzyszyć sobie w tej podróży, przygotowałam dla Ciebie dziennik do pracy własnej. Stanie się on twoim nieodzownym towarzyszem i powiernikiem tej podróży 

WARTOŚĆ – 250 zł

BONUS 2: Gratitude workbook - zeszyt pełen wdzięczności.

DOWIESZ SIĘ:

Nawigowanie sobą z miejsca Przywództwa JA wymaga wdrożenia w życie wspierających praktyk. Jedną z nich jest praktyka wdzięczności. 

 

WARTOŚĆ – 527 zł

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu: „Self-healing?”

I
Nagrania video - wiele godzin wartościowej wiedzy
h
Materiały w formie audio i pdf - 100 + stron wiedzy i ćwiczeń
6 grupowych, interaktywnych spotkań na żywo przez aplikację ZOOM
Z
Roczny dostęp do kursu i jego aktualizacji
Profesjonalna i wygodna platforma kursowa
v
Wspierająca społeczność w tajnej grupie
NIE CZEKAJ

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kolejną edycją programu!

Jeśli coś się w Tobie poruszyło czytając moje słowa, zostaw swój adres email. Dostaniesz ode mnie szansę na kupno wejściówki w przedsprzedaży i z atrakcycją zniżką.

.
NIE CZEKAJ

Przedsprzedaż  w cenie early birds jest otwarta tylko przez kilka dni

Gdy 7 września 2023 roku o godzinie 23.55 odliczanie się zakończy kurs znika ze sprzedaży.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

TWOJA INWESTYCJA

„Self-healing. 6tygodniowy program autoterapii metodą IFS.”

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć aby uleczyć wewnętrzne zranienia, które sprawiają że tkwisz w starych schematach i tworzyć życie pełen odwagi i lekkości, zamknięte w 6 stopniowym procesie opartym na modelu IFS, najbardziej rozchwytywanym modelu terapeutycznym na świecie.

Dołącz już teraz, skorzystaj z bonusów i wyjdź z błędnego koła samokrytyki.

Jednorazowa płatność 2497 zł
Płatność w 3 ratach po 897 zł
wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

SELF

Wersja dla osób lubiących samodzielną pracę, zawiera:

* Aliquam tincidunt
* Cras Ornare Tristique Elit
* Aliquam tincidunt
* Tincidunt aliquam
* Cras Ornare Tristique Elit
* Aliquam tincidunt

RESONANCE

Zawiera w sobie wszystkie moduły kursowe i dodatkowo:

* Aliquam tincidunt
* Cras Ornare Tristique Elit
* Aliquam tincidunt
* Tincidunt aliquam
* Cras Ornare Tristique Elit
* Aliquam tincidunt

Klientki piszą o  pracy ze mną

Opinie o pracy ze mną

Mauris consectetur aliquet turpis a feugiat. Proin lobortis, enim ac sollicitudin pulvinar, magna augue ultricies ante, vel pellentesque nunc nisi sit amet nibh. Aenean consequat enim sit amet erat scelerisque, nec dictum sapien laoreet. Aliquam ac enim ac metus condimentum elementum. Etiam consectetur felis lacinia, aliquam risus nec, sodales nulla.Sed posuere eros risus, et varius sapien gravida ut. In hac habitasse platea dictumst.

Mauris consectetur aliquet turpis a feugiat. Proin lobortis, enim ac sollicitudin pulvinar, magna augue ultricies ante, vel pellentesque nunc nisi sit amet nibh. Aenean consequat enim sit amet erat scelerisque, nec dictum sapien laoreet. Aliquam ac enim ac metus condimentum elementum. Etiam consectetur felis lacinia, aliquam risus nec, sodales nulla.Sed posuere eros risus, et varius sapien gravida ut. In hac habitasse platea dictumst.

Mauris consectetur aliquet turpis a feugiat. Proin lobortis, enim ac sollicitudin pulvinar, magna augue ultricies ante, vel pellentesque nunc nisi sit amet nibh. Aenean consequat enim sit amet erat scelerisque, nec dictum sapien laoreet. Aliquam ac enim ac metus condimentum elementum. Etiam consectetur felis lacinia, aliquam risus nec, sodales nulla.Sed posuere eros risus, et varius sapien gravida ut. In hac habitasse platea dictumst.

Mauris consectetur aliquet turpis a feugiat. Proin lobortis, enim ac sollicitudin pulvinar, magna augue ultricies ante, vel pellentesque nunc nisi sit amet nibh. Aenean consequat enim sit amet erat scelerisque, nec dictum sapien laoreet. Aliquam ac enim ac metus condimentum elementum. Etiam consectetur felis lacinia, aliquam risus nec, sodales nulla.Sed posuere eros risus, et varius sapien gravida ut. In hac habitasse platea dictumst.

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: marta@martabielicka.pl

Nie jestem pewna czy to szkolenie jest dla mnie

Rozumiem te obawy. Nasze części ochronne często ciężko pracują, aby utrzymać status quo – nawet jeśli to, co nam znane, nam już dawno nie służy.  Zapraszam Cię do zamknięcia oczu i sprawdzenia w środku: czy gdzieś głęboko jesteś gotowa aby dołączyć i pozwolić się poprowadzić?  

Gdzie będą odbywać się spotkania?

Wszystkie spotkania będą odbywać się na bezpłatnej platformie Zoom – stały link (taki sam dla każdego spotkania) znajdziesz w mailu po zakupie oraz na platformie z materiałami.

Czy spotkania będą nagrywane?

Tak – każdy warsztat w ramach programu będzie zapisany i dostępny przez rok na dedykowanej platformie. Możesz wracać do nagrań wtedy, kiedy potrzebujesz i tak często, jak chcesz.

Czy wystawiasz faktury?

Tak – wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję „Chcę otrzymać fakturę VAT” i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.

Nie ma możliwości wystawienia faktury po dokonaniu zakupu.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Za pośrednictwem naszego sklepu możesz skorzystać wyłącznie z płatności w 3 comiesięcznych ratach.

Jeśli potrzebujesz innej formy płatności ratalnej, możesz też skorzystać z rat bankowych, oferowanych przez Przelewy24. Aby to zrobić, po dodaniu wybranego pakietu do koszyka, wybierz płatności Przelewy24. Zostaniesz przekierowana do kolejnego okna – wybierz Limit P24NOW lub raty i płatności odroczone i postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie.