Przestrzeń

Terapia. Rozwój.
 

Wyjątkowe miejsce w sercu Gdynii, na ul. Abrahama 61/19,

Przestrzeń. to miejsce rozwoju osobistego i wsparcia. Organizujemy warsztaty z rozwoju osobistego a także udzielamy wsparcia indywidualnego: terapii i coachingu. Pomagamy Ci odnaleźć  w sobie przestrzeń spełnionego życia.

 

Przestrzeń dla CiebiePobierz ofertę wynajmu

Trzymamy dla Ciebie przestrzeń

 

Naszą misją jest stworzenie przestrzeni na spotkanie się z ludźmi,  w której ze wsparciem sięgną po inną perspektywę siebie. Perspektywę, która da im więcej ich wewnętrznej przestrzeni, w której poczują się w domu. U siebie.

W której odnajdą spokój, spełnienie, odkryją moc do życia, większy potencjał.

Przestrzeń to miejsce, gdzie ludzie odnajdą odpowiedzi na swoje pytania, puszczą ograniczające ich przekonania, wiążące ich mechanizmy, rozwiążą konflikty wewnętrzne i te które mają z innymi.

 

przestrzen. terapia. rozwoj

Przestrzeń Gdynia

„Każdemu z nas potrzebne jest bezpieczne, stabilne miejsce, w którym jesteśmy przyjmowani tacy, jakimi jesteśmy naprawdę, i gdzie możemy odpocząć, zanim znów wyruszymy w świat.” Susan McConnel

Chcemy, aby PRZESTRZEŃ była dla Ciebie takim miejsce, gdzie możesz otrzymać wsparcie dla siebie w sytuacjach życiowych, relacyjnych, emocjonalnych, zawodowych.

Wierzymy, że każdy ma prawo do szczęśliwego życia. Do życia bez obciążeń wewnętrznych, traum, przekonań, nałogów, trudnych relacji, bez tego co uniemożliwia, utrudnia i staje na drodze. Chcemy Ci pomóc kreować takie życie.

W Przestrzeni w Gdyni:

Umówisz się na terapię indywidualną/ coaching

w

Umówisz się na sesję terapii par/ mediacje dla par

Rozwiniesz skrzydła na warsztatach grupowych

Profesjonalisto:

Zorganizujesz szkolenie

Pomożemy Ci zorganizować Twoje szkolenie w Gdyni. Mamy do wynajęcia salę szkoleniową wyposażoną w rzutnik, ekran projekcyjny, wygodne fotele i dobrą energię.

Wynajmiesz salę warsztatową

Mamy do wynajęcia kameralną salę warsztatową, (ok.35m2) wyposażoną w rzutnik, ekran projekcyjny, wygodne fotele i dobrą energię.

Wynajmiesz gabinet

Dysponujemy 2 gabinetami na wynajem, do pracy indywidualnej lub z parami. Wynajem na cały miesiąc lub jeden dzień w tygodniu (np. wszyskie środy miesiąca).

Przestrzeń świadomego życia

 

Niektórzy ludzie całe życie czekają, aż wreszcie zaczną żyć. Eckhart Tolle

Oferujemy możliwość wsprcia w zakresie: terapii IFS, coachingu, mediacji dla par oraz rozwoju osobistego w ramach prowadzonych warsztatów.

Nasi terapeuci i coachowie znajdują się na listach: ifsp.pl/praktycy-terapeuci-ifs/ oraz na izbacoachingu.com/akredytowany. Regularnie poddają swoją pracę superwizji i dbają o ciągłość swojego procesu rozwoju, przestrzegają kodeksów etycznych PTP, PTICF, IC

Nasz zespół:

Nasz zespół: 

Marta Bielicka

Praktyk terapii IFS, trenerka komunikacji, założycielka PRZESTRZENI

Prowadzę indywidualne sesje terapeutyczne w nurcie IFS (Internal Family Systems),  konsultacje dla początkujących praktyków IFS,  warsztaty z modelu IFS dla profesjonalistów oraz warsztaty rozwojowe oparte o narzędzia IFS I NVC.  Wierzę,  że każdy z nas nosi w sobie mądrość i światło i każdy może uleczyć swoje zranienia i cieszyć się życiem. Moją misją jest szerzenie tej świadomości i wspieranie ludzi na drodze do lepszego życia.  Stworzenie PRZESTRZENI to jeden ze sposób w jaki realizuje tę misję.  

+48 575-992-875

jakub nowi

Małgorzata Marmajewska

Psycholog, psychoterapeutka integracyjna, psychoonkolog

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia, posiadam specjalizację z psychoonkologii. Jestem terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowań. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię dla osób dorosłych, terapie oraz poradnictwo.
 Pracuję w podejściu integracyjnym, co oznacza, że w mojej pracy najważniejszy jest człowiek ze swoją historią życia. Korzystam z narzędzi i metod psychologicznych głównych nurtów psychoterapii, dostosowując metody pracy do indywidualnych potrzeb. +48 601 508 525

Alicja Dzierżak

Coach pracująca w oparciu o potrzeby, mediatorka, trenerka

 

Prowadzę Coaching w oparciu o potrzeby (czyli z elementami NVC i IFS), konsultacje oraz warsztaty z Porozumienia Bez Przemocy i Rodzicielstwa Bliskości. NVC eksploruję od 7 lat, a od roku podążam ścieżką do certyfikacji CNVC. Podczas sesji indywidualnych pomagam uporządkować chaos, osadzić się w tu i teraz, aby ruszyć z tego miejsca w kierunku zgodnym z Twoimi potrzebami. Szczególnym wsparciem otaczam rodziny, zwłaszcza Mamy, które po okresie skupienia się na małym dziecku chcą odnaleźć siebie i swoje nowe miejsce w świecie".

+48 509 874 689

jakub nowi

Aleksandra Wiśniakowska

Pedagog, terapeuta TSR, trener FamilyLab

Jestem terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i w tym nurcie pracuję na co dzień.
Prowadząc konsultacje wspieram i zachęcam rodziców/opiekunów do towarzyszenia swoim dzieciom tu i teraz, w codzienności.  Z zawodu pedagog, nauczycielka psychoedukacji oraz terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu. Trenerka Grup Wsparcia i Animatorka Profilaktyki. Jestem certyfikowanym trenerem Family-lab Polska,  ukończyłam szkolenie z Psychotraumatologii Ogólnej, brałam udział w wielu szkoleniach i warsztatach z zakresu Porozumienia bez Przemocy.

+48 501 731 559

PRZESTRZEŃ SPOTKAŃ W GDYNI 

PRZESTRZEŃ to też miejsce spotkań. Spotkań ze sobą ale i z innymi. Spotkań karmiących, rozwijających, budujących poczucie wspólnoty i przynależności.

Chcesz zorganizować w PRZESTRZENI swoje spotkanie, warsztaty, szkolenie ? Pobierz ofertę dla profesjonalistów. 

Poniedziałek – piątek

Sesje indywidualne
08:00 – 21:00

Sobota – niedziela
Warsztaty rozwojowe. 

Napisz do nas

PRZESTRZEŃ terapia. rozwój.

Gdynia, ul. Abrahama 61/19

+48 575-992-875